خانه » تعمیر یخچال در تبریز » 5 راه برای پر کردن یخچال برای کاهش مصرف برق در تبریز

5 راه برای پر کردن یخچال برای کاهش مصرف برق در تبریز

5 راه برای پر کردن یخچال برای کاهش مصرف برق در تبریز

5 راه برای پر کردن یخچال برای کاهش مصرف برق در تبریز

تعمیر یخچال در تبریز

یکی از ترفند هایی که باعث می‌ شود که یخچال و فریزر به شکل بهینه کار کنند، پر کردن ظرفیت آن‌ ها است. اما اگر مواد غذایی کافی برای پر کردن نداشته باشید چکار باید بکنید؟ مواد غیر غذایی وجود دارد که می‌ توانید از آن‌ ها استفاده کنید تا فضا های فریزر را پر کنید تا برق کمتری مصرف شود.


5 راه برای پر کردن یخچال برای کاهش مصرف برق در تبریز

چرا پر کردن یخچال و فریزر به مصرف بهینه انرژی کم می‌ کند

هر وقت که شما در یخچال یا فریزر را باز می‌ کنیم، هوای سرد شده خارج و جای آن را هوای گرم بیرون می‌ گیرد. در این حالت یخچال دوباره مجبور است که هوای وارد شده را سرد کند. وقتی یخچال فریزر پر هستند، جای کمی برای ورود هوای گرم باقی خواهد ماند و البته آیتم‌ های داخل به سرد کردن مجدد هوای گرم ورودی کمک خواهند کرد. بنابراین پر بودن به معنی مصرف برق کمتر است.

چگونه یخچال را برای مصرف بهینه انرژی پر کنیم

1- روزنامه: می‌ توانید مواد غذایی را در قسمت بیرونی‌ تر محفظه یخچال و فریزر قرار داده و قسمت‌ های پشتی را با روزنامه پر کنید.

2- کیسه حبوبات: این‌جور چیزها جای زیادی در فریزر های خالی می‌ گیرند، و کیسه‌ ها را می‌ توان در جای با تا کردشان قرار داد.

3- کیسه‌ های پلاستکی زیپ‌ دار: با این کار نه تنها به مصرف بهینه برق کمک می‌ کنید که در مواقعی که برق نباشد، مواد غذایی به مدت بیشتری سرد و سالم خواهند ماند.

4- ظروف پلاستیکی مخصوص یخچال پرشده با آب: این ظروف مانند بلوک‌ های ساختمانی هستند و به راحتی می‌ توان آن‌ ها روی هم چیده و در آورد. برای فضاهای کوچک هم قابل استفاده است.

5- بطری‌ های شیر پر شده با آب: اگر استفاده مجدد به جای بازیافت بطرهای شیر را ترجیح می‌ دهید، این بهترین کار است.

به طور خلاصه، برای اینکه یخچال و فریزرتان برق کمتری مصرف کند ۱- یخچال و فریزر را یخ‌ زادیی و خشک کنید. ۲- مواد غذایی را برای دسترسی آسان و سریع داخل یخچال در جلو قرار دهید. ۳- فضاهای خالی داخلی یخچال را با مواد غیرغذایی پر کنید. ۴- مطمئن شوید که فضای اطراف ترموستات را خال گذاشت ه‌اید تا ترموستات یخچال دمای صحیح را بتواند اندازه‌ گیری کند.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای مختلف تبریز محفوظ است و با ذکر منبع میتوانید از محتویات سایت استفاده نمایید.