خانه » خبر های تکنولوژی » کدهای اینستاگرام به ویژگی تماس صوتی و تصویری اشاره دارند

کدهای اینستاگرام به ویژگی تماس صوتی و تصویری اشاره دارند

کدهای اینستاگرام به ویژگی تماس صوتی و تصویری اشاره دارند


نسخه‌ی جدیدِ اپلیکیشن اینستاگرام حاوی قطعه کدهای جدیدی است که به ویژگی تماس صوتی و تصویری اشاره دارند.

مقاله‌های مرتبط:

اینستاگرام جزو معدود شبکه‌های اجتماعی‌ای است که در مدت کوتاهی پس از انتشار، محبوبیت زیادی را بین کاربران برای خود دست و پا کرد. حال در راستای حفظ کاربران کنونی و افزایش جامعه‌ی کاربری این شبکه‌ی اجتماعی، به‌نظر می‌رسد که توسعه‌دهندگان اینستاگرام به‌فکر اضافه‌کردن ویژگی تماس صوتی و تماس تصویری در آینده‌ای نزدیک هستند.

وب‌سایت تک‌کرانچ با بررسی کدهای نسخه‌ی جدیدِ این اپلیکیشن، به آیکون‌ها و کدهایی دست پیدا کرده که مستقیماً به ویژگی‌های ذکر شده مربوط می‌شوند. فعلاً این اطلاعات تنها در نسخه‌ی اندرویدی یافت شده است. تاکنون مسئولان اینستاگرام هیچگونه بازخوردی نسبت به این موضوع نشان نداده‌اند.

تماس اینستاگرام

همان‌طور که مطلع هستید، شیوه‌ی کارکرد اینستاگرام بر مبنای عکس‌ است. حال به‌نظر می‌رسد که توسعه‌دهندگان این اپلیکیشن در صدد ایجاد تغییر در نحوه‌ی تعامل کاربران با یکدیگر هستند. پیش‌تر برای ارتباط با دوستان، تنها امکان ارسال پیام‌های متن‌محور وجود داشت؛ اما، به‌نظر می‌رسد که به‌زودی، کاربران حقِ انتخاب بیشتری در نحوه‌ی تعامل با دوستان‌شان داشته باشند.

دیدگاه خود را درباره‌ی این ویژگی با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید. به‌نظر شما اضافه‌شدن ویژگی یادشده می‌تواند مفید واقع شود؟

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای مختلف تبریز محفوظ است و با ذکر منبع میتوانید از محتویات سایت استفاده نمایید.