خانه » خبر های تکنولوژی » نگاه نزدیک ویدیویی زومیت به ذن فون 5 زد، ذن فون 5 و ذن فون 5 لایت

نگاه نزدیک ویدیویی زومیت به ذن فون 5 زد، ذن فون 5 و ذن فون 5 لایت

نگاه نزدیک ویدیویی زومیت به ذن فون 5 زد، ذن فون 5 و ذن فون 5 لایت


ایسوس دقایقی پیش در جریان برگزاری کنفرانس خود طی MWC 2018 از سه گوشی‌هوشمند ذن فون ۵ زد، ذن فون ۵ و ذن فون ۵ لایت رونمایی کرد که نگاه نزدیک ویدیویی به این گوشی‌ها را در ادامه می‌توانید به نظاره بنشینید.

مقاله‌های مرتبط:

ایسوس دقایقی پیش نسل جدید گوشی‌های هوشمند خود را رونمایی کرد. ذن فون ۵ زد، ذن فون ۵ و ذن فون ۵ لایت گوشی‌های هوشمند جدید کمپانی تایوانی هستند که البته تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند. ذن فون ۵ زد و ذن فون ۵ را باید گوشی‌هایی با ظاهر یکسان خواند که تنها در مشخصات فنی تفاوت‌هایی جزئی با هم دارند. در مقابل ذن فون ۵ لایت قرار دارد که از نظر ظاهری، ظرافت‌های طراحی در آن کمتر از ذن فون ۵ رعایت شده است. 

مقاله‌های مرتبط:

به جرات می‌توان ذن فون ۵ زد و ذن فون ۵ را از نظر ظاهری به اسنشال فون و آیفون ۱۰ شبیه دانست؛ چراکه محصولات ایسوس نیز در لبه‌ی بالایی دارای زائده‌ای هستند که سنسور‌ها و دوربین سلفی در آن جای گرفته است. ذن فون ۵ لایت برخلاف دو برادر پرچمدار خود دارای چنین زائده‌ای نیست و حاشیه‌ی بالایی و پایینی همچون سایر گوشی‌ها دارد. البته این حاشیه ضخامت کمی دارد و از این‌رو بخش بزرگی از پنل جلویی به صفحه‌ی نمایش ۶ اینچی اختصاص پیدا کرده است. 

ایسوس در پی آن است تا بصورت جدی وارد بازار گوشی‌های هوشمند شود و از این‌رو بصورت جدی تمرکز خود را متوجه ذن‌فون‌های جدید کرده است. در ادامه می‌توانید نگاه نزدیک ویدیویی زومیت به گوشی‌های جدید ایسوس را به نظاره بنشینید. 

تماشا در یوتیوب

نظر شما در خصوص گوشی‌های هوشمند جدید ایسوس چیست؟

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای مختلف تبریز محفوظ است و با ذکر منبع میتوانید از محتویات سایت استفاده نمایید.