خانه » تعمیر یخچال در تبریز » مواد غذایی موجود در یخچال و فریزر سلبریتی ها دنیا چیست ؟

مواد غذایی موجود در یخچال و فریزر سلبریتی ها دنیا چیست ؟

مواد غذایی موجود در یخچال و فریزر سلبریتی ها دنیا چیست ؟

مواد غذایی موجود در یخچال و فریزر سلبریتی ها دنیا چیست ؟

نگهداری مواد غذایی یخچال و فریزر، دغدغه بسیاری از افراد دنیا هستند. جای دادن وسایل مختلف در یخچال و فریزر یکی از سخت ترین و خسته کننده ترین کارهاست. اکثر افراد برای این که به فریزر خود نظم و ترتیب بدهند اغلب دچار بحران می شوند.


مواد غذایی موجود در یخچال و فریزر سلبریتی ها دنیا چیست ؟

نگهداری تمیز و سازماندهی شده یخچال نه تنها احساس بهتری به شما می دهد، بلکه به شما در نگاهداری کیفیت غذا کمک می کند و آنها را بیشتر نگه می دارد. در یک یخچال بهم ریخته شما فراموش می کنید که چه چیزهایی دارید و مواد غذایی خراب می شوند و به هدر می روند. اگر شما مرتب در پیدا کردن مواد غذایی با مشکل روبه رو می شوید. حالا وقت این است که با ایده های ذخیره سازی مواد غذایی یخچال افراد مشهور دنیا آشنا شوید.مواد غذایی یخچال سلبریتی ها هم در این میان استثنا نیستند. در این مطلب برای این که بدانیم سلبریتی ها چه طور فریزر خود را منظم نگه می دارند با متدهای آن ها آشنا می شویم.

دکتر متخصص تغذیه در تبریز

آشنایی با متدهای افراد مشهور در نگهداری از مواد غذایی یخچال

مواد غذایی یخچال کلویی کارداشیان

شیوه کلویی بسیار ساده اما کاربردی است. او طبقه بالا را مخصوص نوشیدنی هایش قرار داده است. به عنوان مثال شیر بادامی، قوطی های سودا و بطری های آب معدنی همه در طبقه بالای یخچال قرار می گیرند. طبقه های روی درب یخچال مخصوص انواع سس ها و طعم دهنده هایی هستند که به راحتی خراب نمی شوند. و در آخر طبقات پایینی به سبب این که خنک ترند مخصوص مواد فاسد شدنی مانند انواع گوشت هستند. او در یخچال خود محفظه مخصوص بیکن نیز دارد که یک نایلون مخصوص است و بیکن ها را تازه نگه می دارد و البته در طبقه مخصوص گوشت ها قرار می گیرد.

مواد غذایی موجود در یخچال و فریزر سلبریتی ها دنیا چیست ؟

یخچال جورج کلونی

کلونی معروف قبل از این که پدر دو فرزند دوقلوی خود باشد زندگی خیلی راحتی داشته است. او می گوید هرگز تصور نمی کرده که در سن 56 سالگی مسئولیت دو بچه بر عهده اش گذاشته شود. او و همسرش آمل قبل از بچه دار شدن همیشه از غذاهای آماده به مصرف در یخچال خود نگهداری می کردند و در کمتر از 7 دقیقه می توانستند یک شام خوشمزه درست کنند. ولی خب در همیشه به روی یک پاشنه نمی چرخد. طبق گزارش هایی که کلونی به خبرگزاری های معروف داده است یخچال آن ها همیشه لبریز از بوریتو، تورتیلا، بیف، کاهو، گوجه، سالسا و انواع مختلف پنیر بوده است. اما با وجود دو کودک نوپا احتمالا هم اکنون بیشتر محتویات یخچال را سرلاک تشکیل می دهد.

مواد غذایی موجود در یخچال و فریزر سلبریتی ها دنیا چیست ؟

مواد غذایی روزانه تیلور سویفت

تیلور از جمله افرادیست که آشپزی را دوست دارد. او همیشه با دستورهای جدید غذایی خود دوستانش را شگفت زده می کند. البته از غذاهای پیچیده اجتناب می کند و بیشتر در پی دستورهای ساده آشپزی است. به همین منظور همیشه مقداری آب پرتقال، انواع پنیر، تخم مرغ، گوشت و مرغ های ریش ریش شده باریک برای درست کردن ساندویچ در یخچال خود نگهداری می کند. علاوه بر این ها اغلب مقداری از انواع طعم دهنده ها از جمله چوب دارچین و شیرینی های مختلف نیز در دسترس خود دارد. گویا این خواننده معروف در آشپزی هم استعداد خوبی دارد.

مواد غذایی فریزر اپرا وینفری

جای تعجبی نیست که اپرا که به تازگی محصولات غذایی سالم خود را به راه انداخته است یخچالی لبریز از مواد غذایی سالم و تازه داشته باشد. در عکسی که به تازگی از او در خبرگزاری های مختلف منتشر شده است در یخچال او انواع سبزیجات خرد شده و طبقه بندی شده از جمله سیر پیاز و فلفل موجود است. او می گوید با این مواد غذایی طبقه بندی شده به راحتی می تواند انواع غذاهای سالم را در عرض چند دقیقه درست کند و توصیه می کند که همه از این مواد غذایی سالم در یخچال خود نگهداری کنند.

مواد غذایی موجود در یخچال و فریزر سلبریتی ها دنیا چیست ؟

مواد غذایی فریزر جی.جی حدید

این ستاره مشهور از این که نشان بدهد عاشق غذاست هیچ ابایی ندارد. او می گوید آشپزی و هنر جزیی از وجود اوست که همیشه سبب خوشحالی اش می شود. او همیشه دوست دارد غذاهای جدید درست کند و زمانی که آشپزی نمی کند یخچالش را لبریز از نوشیدنی و هله هوله می کند تا در مواقع لازم از قار و قور شکمش جلوگیری کند. او نوشیدنی های مختلفی از جمله سودا، آب پرتقال و لیموناد در یخچال خود نگهداری می کند. و در کنار آن ها اسنک های مورد علاقه اش از جمله سالامی، چیپس، هویج و میوه دارد.

منبع: فیدیلو

جهت ورود به بخش تعمیر یخچال در تبریز کلیک کنید

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای مختلف تبریز محفوظ است و با ذکر منبع میتوانید از محتویات سایت استفاده نمایید.