خانه » تدریس خصوصی در تبریز » مهارت هایی برای تبدیل شدن به معلم حرفه ای تدریس

مهارت هایی برای تبدیل شدن به معلم حرفه ای تدریس

مهارت هایی برای تبدیل شدن به معلم حرفه ای تدریس

مهارت هایی برای تبدیل شدن به معلم حرفه ای تدریس

معلمان امروز چالش های فراوانی دارند. افزایش تکنولوژی، افزایش مشکلات خانوادگی و طلاق، مقررات مختلف و تعدادی از چالش های دیگر این حرفه را تغییر داده است. با این وجود، یک معلم باید مهارت های خاصی داشته باشد تا حرکت آب های گاه به گاه از آموزش مدرن را انجام دهد. قصد داریم این مهارت ها را بررسی کنیم، در ادامه مطلب همراه با مختلف تبریز باشید.


مهارت هایی برای تبدیل شدن به معلم حرفه ای تدریس

عمق موضوع شما باید مهارت دانش موضوعی را به عنوان یک مربی موثر داشته باشید.تا یادگیری عمیق را نهادینه کنید و به گسترش موضوع و تفکر واگرا کمک کنید در دوره های متوسطه، در حالی که شما مجموعه ای از موضوعات را برای تدریس دارید، به مهارت های دیگر در رشته های دیگر نیاز خواهید داشت تا دانش آموزان در مورد عمق حقایق راهنمایی کنید. معلمان علوم اغلب در درک خواندن کمک می کنند. معلمان ریاضی ممکن است در علم یا تکنولوژی کمک کنند. در دوره پیش دبستانی و تحصیلات ابتدایی، به احتمال زیاد به تمام موضوعات اصلی آموزش با کمک متخصصان یا کمک کنندگان آموزش داده می شود، در صورتی که که علاقه ای به دانش موضوعی و عمق موضوعات ندارید خود را برای چالش آماده کنید.

تدریس خصوصی در تبریز

ارتباطات مهارت های ارتباطی از قبل از اولین زنگ استفاده می شود تا زمان بعد از پایان مدرسه؛ در دنیای فناوری که تمام زندگی انسان ها را از طریق ایمیل و یا رسانه های اجتماعی مختلف درگیر کرده است والدین ممکن است در همه ی ساعات با شما ارتباط برقرار کنند، چالش های ارتباط با والدین بسیار مهم است، پیشنهاد می کنم برای شناخت چالش های بیشتر معلمان این مقاله را مطالعه کنید. والدین و چالش های معلمان جدا زا بحث والدین در جنبه های دیگر ارتباطات می توانید با ارتباطات روز با دانش آموزانتان از طریق اشتراک گذاری رسانه ها و اطلاعات مختلف یادآوری و مرور جهت تثبیت یادگیری را به وجود آورید، معلم در این نوع ارتباط می تواند برنامه ها و سخنرانی های دروس را به اشتراک بگذارد؛ همچنین در چهارچوب انتظارات و متدولوژی وظیفه ی معلم باید ارتباط کارآمد و صحیح داشته باشد و بتواند در دهکده ی جهانی اطلاعات بروزی کسب کند و سهیم باشد، پس مهارت پرورش ارتباط در بستر دنیای واقعی و مجازی را درنظر بگیرید تا از این چالش هم بگذرید.

انعطاف پذیری انعطاف پذیری در آموزش گاهی نادیده گرفته می شود. استانداردها و روش های آموزشی اغلب تغییر می کنند. تدریس برای کنفرانس ها و سمینارها و توسط مربیان موفقی انجام می شود و به گونه ای مشاغلی مرتبط با این فعالیت ها وجود دارد.کار شما به عنوان معلم بسیار مشکل تر است زیرا شما فقط تدریس نمی کنید بلکه باید فرد را در نظر بگیرید و یادگیری را بر حسب دانش آموزان مدنظر قرار دهید، شما وظیفه دارید روح را نیز پروش دهید باید انعطاف را انقدر نهادینه کنید که در هیچ شرایطی از رفتار خود غافل نشوید، در جنبه های آموزشی اهمیت انعطاف قابل توجه است، زیرا با توجه هوش های چندگانه و پروش ها و استعداد های مختلف و ارتباط و بازخورد ها جهت هدف های مختلف باید مدام انالیز و بررسی کنید تا بهترین تصمیم را بگیرید، مهارت انعطاف در کنترل هیجانات و عواطف خود شما هم مهم است.در پایین ترین سطح انعطاف برای مثال: ارزشیابی ها و استاندارد کردن این ارزشیابی ها می تواند انعطاف شما را نشان دهد.

مدیریت کلاس معلمی که تسلط کامل بر موضوع دارد و آگاه است که چگونه بیاموزد و نهادینه کند، اما نتواند نظم را در کلاس برقرار کند، معلم اثرگذاری نخواهد بود. باید انضباط کلاسی را مدنظر قرار دهد و باید ارزش خاصی برای زما قائل باشد، او باید در اوایل سال تحصیلی انتظارات و قوانین خود را روشن بیان کند و در فضایی محترمانه و دوسویه قوانین خود را بدون مشکل اجرا کنید.

فناوری یک کلام بروز باشید؛ اگر دانش کامپیوتر و مهارت های ارتباطی روز را نمی دانید قطعا شکست خورده اید، با پیشرفت ها روز فناوری همراه باشید؛معلمانی هستند که از ابزارهای ارتباظی روز برای تجارت استفاده می کنند و موفق هستند، فناوری احتیاج به آموزش دارد در حال حاضر دنیا روبه هوشمند سازی کلاس ها کرده و شما باید بتوانید آموزش های صحیح برای استفاده ارائه دهید.مهارت های بروز شما را کارآمد می کند و یادتان باشد بزودی معلمان باید در رابطه با پشتیبانی یکسری نرم افزارها و مشکلات خاص و مشاوره در این رابطه برای والدین اطلاعاتی را بدانند پس زمینه ذهنی خودتان را فراهم کنید.


مرکز مشاوره در تبریز

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای مختلف تبریز محفوظ است و با ذکر منبع میتوانید از محتویات سایت استفاده نمایید.