خانه » تعمیر لباسشویی در تبریز » معرفی ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک

معرفی ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک

معرفی ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک

معرفی ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک

همانگونه که از نام این ماشین های لباسشویی تمام اتوماتیک پیداست تمامی مراحل کار با این ماشین به طور اتوماتیک و بدون دخالت شخص انجام می گیرد و روش کار آن را در ادامه مطلب میتوانید بخوانید.


معرفی ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک

ابتدا البسه را داخل مخزن لباسشویی می ریزید و سپس رختشویی را در محلمورد نظر ریخته و برنامه ولوم ماشین را طبق اندازه و نوع لباس ها و با توجه به راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی انتخاب می کنید و ماشین را روشن می نمایید، در این لحظه ابتدا ماشین آبگیری کرده و پودر را به داخل مخزن می برد و لباس های را با پودر خیس کرده و سپس هیتر المنت گرم کننده آن به کار می افتد تا آب گرم نماید که این گرماسبب حل شدن چرکها در آب می گردد، پس از گردش در حین کار این مرحله و چرخاندن لباسها، پمب آب، آب کثیف را به خارج و به فاضلاب هدایت می کند. لازم به ذکر است کهسرعت موتور در این لحظه دور کمی دارد بعد از این مرحله دوباره ماشین لباسشویی آبگیری می کند که در این مرحله نیز هیتر آب را گرم می نماید و پس از پایان شستشو در این مرحله دوباره پمب آب کثیف را به بیرون ماشین لباسشویی هدایت می کند که تقریبا پس از سه مرحله آبکشی مرحله خشک کنی آغاز می شود.

نکته خیلی مهم در این ماشین های لباسشویی برخلاف ماشین نمیه اتوماتیک لازم نیست که برای تخلیه آب کثیف شیلنگ را روی زمین بگذارید و خود پمب آب را با فشار از ماشین خارج می کند زیرا اگر این کار رعایت نشود آب ورودی فورا از طریق شیلنگ خارج می شود. در مرحله خشک کنی علاوه بر کارکردن موتور خشک کن با دور بالا پمب آب نیز دوباره در حداکثر توان خود آب لباسها را می گیرد و به خارج می فرستد.

ساختمان و قسمت های مختلف ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک

می دانید که ماشینهای لباسشویی در طرحهای مختلف تبریز در بازار وجود دارد ولی همه آنها تفاوت کمی با یک دیگر دارند، که ما در پست بعدی به شرح کلی این ماشین خواهیم پرداخت.

تعمیر لباسشویی در تبریز

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای مختلف تبریز محفوظ است و با ذکر منبع میتوانید از محتویات سایت استفاده نمایید.