خانه » تعمیر آبگرمکن در تبریز » معرفی آبگرمکن های موجود در بازار

معرفی آبگرمکن های موجود در بازار

معرفی آبگرمکن های موجود در بازار

معرفی آبگرمکن های موجود در بازار

می دانید که از آبگرمکن جهت گرم کردن آب برای مصرف حمام و نیز شستشوی ظروف و لباس استفاده می شود که مقدار متوسط آب گرم مورد نیاز جهت افراد در هر ماه به موقعیت جغرافیای و تعداد دفعات لباسشویی و ظرفشویی و سشتشوی بدن و نیز عادات خانوادگی بستگی دارد.


معرفی آبگرمکن های موجود در بازار

در انتخاب آبگرمکن مورد نظر و نیاز دوعامل اهمیت زیادی دارند:

الف _ حجم آبگرمکن برای کل افراد خانواده

ب _ میزان بازگشت آب به درون آبگرمکن

می دانید که هدر رفتن آب در شیرهای آب بسیار با اهمیت است که باید از بروز چنین کاری جلوگیری به عمل آید مثال اگه از یک شیر در هر ثانیه یک قطره آب بچگد در ماه حدودا 200 گالن آب به هدر می رود.

البته مقدار آبی که درون لوله ها باقی می ماند نیز جزو آب هدر رفته می باشد که از این رو محل قرار گیری آبگرمکن در منزل بسیار بااهمیت است زیرا در هر باری که شیر آب باز می شود اول مقداری آب سرد از آن شیر خارج می شود و سپس آب گرم می آید که مقدار آب سرد جر آب هدر رفته می باشد.

آبگرمکن برقی

آبگرمکن برقی و گازی و نفتی دارای دو مزیت اساسی می باشد:

1- در هنگام کار گاز سمی تولید نمیکند.

2- به علت اینکه تنوره آبگرمکن در اثر حرارت داغ نمی شود دارای دوارم بیشتری می باشد ولی یک عیب مهم آبگرمکن برقی نسبت به سایر آبگرمکن ها این است که مصرف انرژی الکتریکی بالایی دارند که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیستند که البته با رسوب زدایی المنت می توان مصرف آن را کم نمود. لازم به ذکر است که دو روش جهت گرم کردن آب در آبگرمکن برقی وجود دارد که به شرح زیر می باشد:

1- روش القاء آبگرمکن برقی

در این روش المنت روی محیط خارجی محفظه پیچیده می شود که حرارت تولیدشده به وسیله المان از طریق بدنه آبگرمکن به آب درون آن انتقال می یابد.

2- روش مستقیم آبگرمکن برقی

در این روش المنت از وسط بدنه محافظ رد می شود که به طور مستقیم با آب در تماس می باشد و محل ورود المنت به داخل محفظه به وسیله یک واشر فلانچ آب بندی می شود.

تعمیر آبگرمکن در تبریز

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای مختلف تبریز محفوظ است و با ذکر منبع میتوانید از محتویات سایت استفاده نمایید.