خانه » تعمیر یخچال در تبریز » محافظ برق یخچال باید چگونه باشد ؟

محافظ برق یخچال باید چگونه باشد ؟

محافظ برق یخچال باید چگونه باشد ؟

محافظ برق یخچال باید چگونه باشد ؟

بعضی لوازم خانگی بیشتر از سایر لوازم تحت تاثیر قرار می گیرند که بطور کلی شامل دستگاههایی می شود که به طور دائم به برق متصل می باشد…


محافظ برق یخچال باید چگونه باشد ؟

در طی شبانه روز به صورت خودکار یا دستی فعال یا استندبای (آماده به کار) می شود عموما دستگاههایی که دکمه روشن خاموش اصلی به صورت مکانیکی دارند کمترین آسیب هارا در نوسانات می بینند . دستگاههایی که بطوردائم به برق متصل می باشد و بیشترین تاثیر را از نوسان برق را دارد .

یخچال

یخچال جزء دستگاههای خودکار بوده و همیشه به برق متصل می باشد ، با توجه به ساختمان یخچال و برند دستگاه موتور ، بورد و دیگر قطعات داخلی به صورت خودکار در هر لحظه یا موقعییتی بدونه توجه به وضعییت برق فعال یا غیر فعال می شود به طور مثال در لحظه ای که موتور یخچال روشن می شود اگر برق خانه ضعیف یا در شرایط مناسبی نباشد سیتم استارت اولیه موتور به درستی انجام نشده و بدونه شک آسیب خواهد دید .

تعمیر یخچال در تبریز

یخچال فریزر

فریزر هم دارای اجزای مشابه یخچال بوده و مشکلات یخچال شامل فریزر هم خواهد بود.

یخچال ساید بای ساید

ساید بای ساید در مجموع بیشتر از یخچال و فریزر تحت تاثیر نوسان برق قرار می گیرد چون موتورهای بکاررفته در آن به مراتب قوی تر و دارای استارت اولیه شدید تری است از طرف دیگر بیشتر ساید بای ساید های موجود در بازار از سیستم الکترونیکی برای کنترل دما در قسمت های مختلف استفاده می کنند که آسیب پذیری دستگاه به همین میزان افزایش می گردد .

استفاده از محافظ در مورد یخچال ، فریزر ، ساید بای ساید و کلا لوازمی که کمپرسور برای خنک یا گرم کردن دارند مانند کمربند ایمنی است که ممکن است در طی ماهها یک بار به کار آید ولی همان یک بار از موتور محافظت می کند . محافظ یخچال فقط از موتور یخچال حفاظت می کند و برای قسمت های الکترونیکی تاثیری ندارد . محافظ های تولید داخل کشور از لحاظ قیمت مناسب تر هستند .

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای مختلف تبریز محفوظ است و با ذکر منبع میتوانید از محتویات سایت استفاده نمایید.