خانه » تعمیر آبگرمکن در تبریز » علت گرم نشدن و داغ نکردن آب در آبگرمکن دیواری

علت گرم نشدن و داغ نکردن آب در آبگرمکن دیواری

علت گرم نشدن و داغ نکردن آب در آبگرمکن دیواری

علت گرم نشدن و داغ نکردن آب در آبگرمکن دیواری

علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری، می تواند موارد متعددی باشد. ما در این پست چند مورد از علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری را برای شما شرح داده ایم.


علت گرم نشدن و داغ نکردن آب در آبگرمکن دیواری

در ابتدای صبح یا بعد از یک روز پر مشغله کاری، یکی از چیزهایی که ما را سر حال می کند، یک دوش آب گرم است. اما گرم نشدن آب از چالش هایی است که هر کس می تواند با آن روبرو شود. در این مواقع به فکر تعمیر کار پکیج یا آبگرمکن میفتیم ، اما بد نیست خودمان بتوانیم تا حدی با نحوه کار ابگرمکن دیواری آشنا شویم و بتوانیم عیوب کوچک آن را برطرف کنیم.

گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری می تواند دلایل مختلفی داشته باشد :

کی از این موارد رسوب گرفتن مبدل مصرفي است که باعث بروز اين مشكل شود. بيشتر سردوش حمام رسوب مي‌گيرد و باعث اين مشكل مي‌شود، كه شما با رسوب ‌زدايي مي‌توانيد اين مشكل را حل كنيد. هم چنین رسوب گرفتن خود آبگرمکن دیواری می تواند یکی از دلایل آن باشد . به راحتی نیمی از مشکلات آبگرمکن های دیواری که این روزه در بسیاری از منازل استفاده می شود ناشی از رسوب گرفتن و جمع شدن رسوبات در این نوع از آب گرمکن هاست. این مورد به صورت طبیعی و با توجه به آب مصرفی در ایران به صورت طبیعی اتفاق می افتد، و هرچند مدت یکبار بسته به آبگرمکن و آب مصرفی شما احتیاج به رسوب زدایی دارید. علت گرم نشدن و داغ نکردن آب در آبگرمکن دیواری

روشن نشدن شمعک یا خاموش شدن آن هم می تواند علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری باشد. خاموش شدن خود به خود شمعک آبگرمکن نیز ممکن است به دلیل افت فشار گاز اتفاق بیفتد که با تنظیم صحیح پیچ شمعک، برطرف خواهد شد. همچنین خرابی ترموکوپل ، شل بودن مهره ترموکوپل و خراب بودن شیر مغناطیسی نیز موجب خاموش شدن شمعک می شوند. از طرفی بسته بودن شیر پروانه ای و گرفتگی صافی شمعک و مجرای نازل شمعک نیز می توانند باعث روشن نشدن شمعک شوند. یا اینکه شمعک روشن می شود ولی مشعل روشن نمی شود یا دیر روشن می شود، در این جا باید شیر احتراق اهسته کنترل و تنظیم گردد . از دیگر دلایل روشن نشدن مشعل میشود به پاره شدن یا خراب شدن واشر دیافراگم اشاره کرد.

اشكال در لوله‌ كشي ساختمان هم مي‌ تواند علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری باشد كه برطرف كردن آن به مهارت لوله‌ كشي و ابزار آن نياز دارد. دودكش‌ های غيراستاندارد نيز مي‌ توانند آب گرم را از شما بگيرند. یک دودکش استاندارد ویژگی هایی دارد که می توانید آن را از یک متخصص بپرسید.

تعمیر آبگرمکن در تبریز

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای مختلف تبریز محفوظ است و با ذکر منبع میتوانید از محتویات سایت استفاده نمایید.