خانه » دکتر متخصص قلب در تبریز » رابطه گروه خونی و سلامت یا بیماری های مختلف

رابطه گروه خونی و سلامت یا بیماری های مختلف

رابطه گروه خونی و سلامت یا بیماری های مختلف

رابطه گروه خونی و سلامت یا بیماری های مختلف

بهترین و موثرترین داروی درمان پیشگیری است در واقع تنها راه واقعی برای ایمن ماندن از بیماری های کشنده گروه خونی و سلامت گروه های خونی مختلفی داریم که همه آنها در جزئیاتی مثل ار بی سی پلاسمای خون پلاکت شبیه هستند گروه های مختلف خونی با آنتی ژن طبقه بندی می شود پروتئین و شکری که بدن ما مصرف می کند تا سلولهای خونی را بشناسد متعلق به این سیستم است…


رابطه گروه خونی و سلامت یا بیماری های مختلف

چهارگروه خونی داریم که براساس گفته ی متخصصان بروز برخی از بیماری ها در میان دسته ای از گروه های خونی شایع تر است ، در این بخش از نمناک به آنها خواهیم پرداخت.

دکتر متخصص قلب در تبریز

گروه خونی و سلامت ، مشکلات گوارشی

پیتر ادعا میکند گروه های خونی مختلف مواد مغذی مختلفی نیاز دارند مثلا گروه خونی o مشکلات گوارشی دارند گروه خونی A سیستم ایمنی حساس دارند و باید میوه و سبزیجات بیشتری بخورند برای همین است که اغلب این دو گروه خونی را در میان افراد با مشکلات گوارشی می بینیم.

گروه خونی و سلامت ، مشکلات بارداری

نوع گروه خونی روی بارداری خانم ها تاثیر می گذارد ، مطالعات نشان داده خانم هایی که گروه خونی O دارند احتمال باروری پایین تری دارند چون تخمک گذاری در آنها کمتر انجام میشود.

گروه خونی و سلامت ، کم حواسی

مطالعات نشان داده افرادی که گروه خونی AB دارند بیشتر در خطر کم حواسی هستند ، طبق یکی از مطالعات افراد با گروه خونی 82% AB بیشتر از سایرین خطر ابتلا به ازدست دادن حافظه را دارند ؛ در حقیقت ممکن است این گروه های خونی شما را ناراحت و خوشحال عصبانی کنند.

گروه خونی و سلامت ، استرس

افراد باگروه خونی A کورتیزول بیشتری دارند بنابراین استرس شان از حد معمول بیشتر است همچنین افراد گروه خونی O دارند زودتر اعصبانی می شوند.

گروه خونی و سلامت ، زخم معده

افرادی که گروه خونی O دارند بیشتر در معرض زخم معده هستند چون سیستم ایمنی بدن در برابر بیماری پادتن ترشح می کند ، افرادی که گروه خونی O دارند آنتی ژن ترشح می کنند که باعث التهاب تورم زخم معده می شود.

گروه خونی و سلامت ، سرطان لوزالمعده

مطالعات نشان داده افراد با گروه خونی ا 32 درصد بیشتر در معرض سرطان لوزالمعده هستند و همچنین گروه خونی AB 51 درصد بیشتر ودر گروه خونی B 72 درصد بیشتر در معرض سرطان هستند.


دکتر متخصص تغذیه در تبریز

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای مختلف تبریز محفوظ است و با ذکر منبع میتوانید از محتویات سایت استفاده نمایید.