خانه » خبر های تکنولوژی » تماس صوتی ایمو فیلتر شد؛ به‌روزرسانی: ایمو رفع فیلتر شد

تماس صوتی ایمو فیلتر شد؛ به‌روزرسانی: ایمو رفع فیلتر شد

تماس صوتی ایمو فیلتر شد؛ به‌روزرسانی: ایمو رفع فیلتر شد


مارکت‌های ایرانی پیام‌رسان ایمو را به دستور مقامات قضایی حذف کردند. تماس صوتی این نرم‌افزار نیز از امروز قطع شد.

پیام‌رسان محبوب imo‌ که در کشور ما طرفداران بسیاری دارد، امروز از فروشگاه‌های آنلاینی همچون بازار حذف شد. ظاهرا این اقدام در راستای دستور مقامات قضایی صورت گرفته است.

اپلیکیشن ایمو امکان برقراری تماس‌های صوتی و تصویری رایگان و با کیفیت بالا و همچنین پیام‌های متنی نامحدود را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. یکی از دلایلی که باعث شد بسیاری از کاربران نسبت به نصب و استفاده از این نرم‌افزار علاقه نشان بدهند، امکان تماس صوتی باکیفیت آن است. درحالی‌که قابلیت تماس صوتی بسیاری از اپلیکیشن‌ها از جمله تلگرام در کشورمان مسدود شده، تماس صوتی ایمو به یکی از مهم‌ترین نقاط قوت این اپلیکیشن پیام رسان تبدیل شده بود.

با این حال از ساعاتی پیش قابلیت تماس صوتی ایمو در ایران مسدود شده است و کاربران امکان برقراری تماس صوتی با این اپلیکیشن ندارند. همچنین نرم‌افزار imo از مارکت‌های اندروید داخلی مانند بازار حذف شده است. 

به‌روزرسانی:

به نظر می رسد قابلیت تماس صوتی ایمو که گزارشات اخیر از فیلترینگ آن حکایت داشتند، رفع فیلتر شده و هم اکنون بدون محدودیت قابل استفاده است. البته این اپلیکیشن هنوز به کافه بازار برنگشته، با این وجود می‌توانید از فروشگاه‌های اپلیکیشن خارجی آن را دانلود کنید.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای مختلف تبریز محفوظ است و با ذکر منبع میتوانید از محتویات سایت استفاده نمایید.