خانه » تعمیر لباسشویی در تبریز » تشخیص خرابی ماشین لباسشویی برای دوستان تبریزی

تشخیص خرابی ماشین لباسشویی برای دوستان تبریزی

تشخیص خرابی ماشین لباسشویی برای دوستان تبریزی

تشخیص خرابی ماشین لباسشویی برای دوستان تبریزی

تعمیر لباسشویی در تبریز

شاید ماشین لباسشویی‌ تان به آخرین شستویش رسیده باشید. در اینجا دلایل اینکه چرا ماشین لباسشویی باید عوض شود را بررسی می‌ کنیم. خواهید فهمید که چه زمانی باید به فکر خرید یک ماشین لباسشویی جدید باشید. ماشین‌ های لباسشویی به طور میانگین حدود ۱۰ سال عمر می‌کنند. اگر از زمان خرید ماشین لباسشویی‌ تان ۱۰ سال می‌گذرد، و اخیراً دچار مشکلاتی شده است، مواردی که در زیر مطرح می‌ کنیم را باید بررسی کنید.


تشخیص خرابی ماشین لباسشویی برای دوستان تبریزی

مخزن ماشین لباسشویی

اگر ماشین لباسشویی نشتی دارد، دلایل مختلفی وجود دارد. شیلنگ‌ ها را بررسی کنید تا مطمئن شوید که به درستی وصل شده‌اند. همچنین، باید توجه کنید که مخزن را بیش از حد با لباس پر نکنید.

بوی بد ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی ممکن است که بعد از مدتی زمانی بوی بدی بدهد. در برخی مدل‌ های ماشین لباسشویی برنامه تمیزکاری وجود دارد که باید از آن هر چند وقت یک بار استفاده کنید. هنگام شستشوی لباس‌ های کثیف در ماشین لباسشویی کثیفی‌ها در قسمت‌ هایی جمع می‌ شود و موجب رشد کپک می‌ شوند و این کپک‌ ها بوی بدی تولید خواهند کرد، برنامه خود تمیزکاری برای رفع این مورد طراحی شده است. اگر سیستم خود تمیزکاری به درستی کار نکند نتیجه بوی گند خواهد بود. تشخیص خرابی ماشین لباسشویی برای دوستان تبریزی

سر و صدای ماشین لباسشویی

دلایل زیادی برای سر و صدای ماشین لباسشویی وجود دارد. اول، بررسی کنید که ماشین لباسشویی تراز باشد. اگر وقتی یک قسمت ماشین لباسشویی را فشار می‌ دهید تلوتلو می‌ خورد یعنی اینکه تراز نیست. اگر پایه‌ های ماشین لباسشویی قابل تنظیم هستند می‌ توانید با راهنمای تراز کردن ماشین لباسشویی این مشکل را برطرف کنید. اگر پایه‌ ها قابل تنظیم نبود یا از زنگی زدگی قابل تنظیم نیستند با قرار دادن چیزی زیر پایه‌ ها کار تراز کردن را انجام دهید. اگر ماشین لباسشویی را تراز کردید ولی همچنان سر و صدای ماشین لباسشویی بخصوص هنگام چرخیدن و خشک کردن زیاد است، طرز قرار گیری موتور باید بررسی و محکم شود. اگر با این مشکل برطرف نمی‌شود و همچنان سر و صدای زیادی از ماشین لباسشویی می‌ آید نشانه این است که باید یک ماشین لباسشویی جدید بخرید.

ماشین لباسشویی پرمصرف است

ماشین لباسشویی‌ های قدیمی نسبت به مدل‌های جدیدتر بهینه نیستند و مصرف آب و برق زیادی دارند. اساسا، ماشین لباسشویی قدیمی میزان آب را برای هر بار شستشو به صورت یکسان استفاده می‌کنند و میزان لباس را در نظر نمی‌ گیرند. در مقابل ماشین لباسشویی‌ های جدید دارای سنسور تشخیص میزان لباس داخل مخزن هستند و برنامه شستشو را برا اساس آن تنظیم می‌ کنند. ماشین لباسشویی با درجه کیفی A نسبت به مدل‌ های عادی، ۴۵ درصد در میزان مصرف آب و ۲۵ درصد در میزان مصرف برق صرفه‌ جویی می‌کنند. که اگر این مقدار صرفه‌ جویی را در مدت زمان عمر مفید یک ماشین لباسشویی یعنی ده سال در نظر بگیرید خواهید فهمید که در این زمان شاید به اندازه قیمت خرید ماشین لباسشویی از هزینه‌ هایتان کاسته می‌ شود. اگر از ماشین لباسشویی قدیمی‌تان استفاده می‌ک ردید علاوه بر هزینه‌ های بالا قبض آب و برق باید در نظر داشته باشید که که تعداد دفعات نیاز به تعمیر به مرور زیاد خواهد شد. تشخیص خرابی ماشین لباسشویی برای دوستان تبریزی

تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی

اگر به این نتیجه نرسیدید که ماشین لباسشویی جدید بخرید و ترجیح می‌ دهید از ماشین لباسشویی‌ تان برای چند سال دیگر هم استفاده کنید، توصیه می‌ کنیم که از سرویس بازدید ماشین لباسشویی ما بهره‌ مند شود. ماشین لباسشویی شما در محل توسط تکنسین‌ های متخصص ما بررسی خواهد شد. ما بوی بد ماشین لباسشویی شما را رفع خواهیم کرد. این بررسی شامل بررسی تراز بودن ماشین لباسشویی، بررسی شیلنگ‌ های ماشین لباسشویی، بررسی سیستم تخیله، بررسی مدار و سیم‌کشی‌ های ماشین لباسشویی، بررسی موتور، تسمه و بلبرینگ‌ های مخزن ماشین لباسشویی، بررسی مخزن لباسشویی و بررسی میکروسویچ درب ماشین لباسشویی خواهد بود. بعد از بررسی توصیه‌ های لازم ارائه و در صورت نیاز تعمیرات لازم انجام خواهد شد. از آنجایی که تعمیرات ما دارای شش ماه گارانتی می‌ باشد با این سرویس با اطمینان خاطر حداقل یک سال به عمر ماشین لباسشویی شما اضافه خواهد شد.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای مختلف تبریز محفوظ است و با ذکر منبع میتوانید از محتویات سایت استفاده نمایید.