خانه » تعمیر تلویزیون در تبریز » با تلویزیون های اندرویدی حرف بزنید! و لذت ببرید

با تلویزیون های اندرویدی حرف بزنید! و لذت ببرید

با تلویزیون های اندرویدی حرف بزنید! و لذت ببرید

با تلویزیون های اندرویدی حرف بزنید! و لذت ببرید

دستیار صوتی گوگل در سیستم عامل اندروید، یکی از ساده و لذت بخش ترین راه حل ها برای جستجوی سریع و روان است. اینک گوگل با همکاری سونی (Sony)، این دستیار صوتی را برای تلویزیون های تولید شده ی سونی در سالهای 2016 و 2017 آماده کرده است. کمپانی سامسونگ نیز در تلویزیون های هوشمند خود از سالهای اخیر تا کنون یک دستیار صوتی انحصاری را معرفی کرده است که حتی به زبان فارسی نیز مسلط است. اینک دستیار صوتی Google Assistant امکاناتی مناسب را در اختیار تلویزیون های سونی قرار داده است.


با تلویزیون های اندرویدی حرف بزنید! و لذت ببرید

سونی از جمله برندهایی است که از سالهای اولیه ظهور سیستم عامل “اندروید تی وی”، این OS را در تلویزیون های هوشمند خود مورد بهره برداری قرار داد و اگر از حق نگذریم، به لطف توسعه گوگل و نهایی کردن یک سیستم عامل تلویزیونی با کارایی بالا، این OS هم اینک از جمله برترین های جهان است. کاربران به فروشگاه Google Play نیز دسترسی داشته و بسیاری از اپلیکیشن های اندروید به سادگی در تلویزیون ها نیز قابل نصب و استفاده هستند. سونی در راستای توسعه برنامه ی Smart Home خود که توسط سیستم های صوتی و تصویری اجرا می گردد، دستیار صوتی گوگل را به تلویزیون های 2016-2017 آورده است.

تعمیر تلویزیون در تبریز

این بروزرسانی که هم اینک برای این تلویزیون ها در دسترس قرار گرفته است، می تواند امکان کنترل دیگر تجهیزات هوشمند منزل را به وسیله دستیار صوتی فراهم سازد. افزون بر آن، این سامانه با 1000 دستگاه هوشمند از 150 کمپانی نیز سازگار است. جستجوی در محتوا، جستجو در موتور جستجوی گوگل، جستجو در اپلیکیشن ها، جستجو در پخش کننده های آنلاین مانند یوتیوب و نت فلیکس، جستجو در محتواهای صوتی و ده ها کاربرد دیگر از جمله ویژگی هایی است که در تلویزیون های هوشمند اندروید تی وی سونی امکان پذیر شده است. در نتیجه اینک تلویزیون های هوشمند سونی به وسیله این دستیار صوتی به محصولی کم نظیر مبدل خواهند شد. شایان ذکر است که این بروزرسانی به زودی برای تلویزیون های اندرویدی فیلیپس و دیگر برند ها نیز منتشر خواهد شد.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای مختلف تبریز محفوظ است و با ذکر منبع میتوانید از محتویات سایت استفاده نمایید.