خانه » تعمیر تلویزیون در تبریز » آپدیت جدید تلویزیون های LG برای یک صدای بی نظیر حتی در کنسول بازی

آپدیت جدید تلویزیون های LG برای یک صدای بی نظیر حتی در کنسول بازی

آپدیت جدید تلویزیون های LG برای یک صدای بی نظیر حتی در کنسول بازی

آپدیت جدید تلویزیون های LG برای یک صدای بی نظیر حتی در کنسول بازی

اگر از دارندگان تلویزیون های LG OLED تولید سال 2017 هستید، بدانید که این شرکت برای تحول تلویزیون های خود دست به کار شده و سیستم صوتی جدیدی را از طریق آپدیت نرم افزاری در اختیار شما قرار خواهد داد…


آپدیت جدید تلویزیون های LG برای یک صدای بی نظیر حتی در کنسول بازی

تلویزیون های OLED تولید شده در سال 2017، طی بروزرسانی نرم افزاری ورژن 04.70.06 قادر به پخش محتواهای صوتی Dolby TrueHD خواهند شد. تلویزیون های OLED 2017 این شرکت از سیستم صوتی Dolby Atmos پشتیبانی کرده و اینک به فناوری Dolby TrueHD نیز تجهیز خواهند شد. این سیستم صوتی بدون فشرده سازی، با رمزگذاری Dolby AC-4 به تلویزیون های مورد نظر تزریق شده و این محصولات قادر به دریافت و پردازش اصوات سه بعدی و چند جانبه خواهند شد که با آرایش های 5.1 و 7.1 نیز سازگاری کامل دارد. تلویزیون های OLED این شرکت به فناوری Dolby Vision نیز مجهز هستند که بیش از 100 کمپانی محتواهای خود را با این فرمت تولید خواهند کرد. افزون بر آن، این بروزرسانی قابلیت Codec MAT را نیز در خود حمل می کند که برای افزایش سازگاری و بهبود صدا در کنسول های بازی جدید کاربرد خواهد داشت. تنها کافی است که خروجی صدای کنسول را برای این منظور تنظیم کرده و صدای خروجی در حین بازی تغییرات گسترده ای را برای گیمرها فراهم می سازد.

تعمیر تلویزیون در تبریز

تمامی تلویزیون های OLED LG 2017 دارای بلندگوهای Dolby Atmos هستند. ال جی همکاری خود با دالبی را به وضوح گسترش داده است؛ این شرکت در سال 2016 نیز فناوری Dolby Vision HDR را به درون تلویزیون های OLED آورده است. این آپدیت در ایالات متحده و اروپا در اختیار دارندگان تلویزیون های OLED قرار گرفته و به زودی برای ایران و باقی کشورهای جهان نیز در دسترس قرار می گیرد.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای مختلف تبریز محفوظ است و با ذکر منبع میتوانید از محتویات سایت استفاده نمایید.